O´Shea je hrdý na rekord ďáblů

 John O´Shea připouští, že hráči United byli frustrovaní ze ztráty bodů v domacím zápase proti dáskému Aalborgu, ale byl šťastný, že alespoň zachovali klubovou nejdelší neporazitelnost na evropské scéně.

Remíza 2:2 zajistila " Rudým ďáblům" 19 zápasů v řadě bez porážky od prohry s AC Milan v květnu 2007, čimž vyrovnali rekord, který drží Ajax a Bayern Mnichov.

"Remíza je zklamáním, ale přinejmenším jsme neztratili naši neporazitelnost, na kterou jsme velice hrdí." řekl irský obránce v rozhovoru pro MUTV. "Začali jsme velmi dobře a myslím, že po rychlém gólu jsme měli vstřelit ještě nějaké navíc."

"Vrátili se do hry, ale nemyslím si, že nás uvidíte inkasovat takové góly znovu tuto sezonu. Byly to velmi nešťastně inkasované góly."

Porážka Celticu s Villarrealem znamená, že United mají výhodu do vyřazovacích bojů jako vítězové skupiny E a O´Shea nemá představu s kým by měli "Rudí ďáblové" v dalším kole hrát.

"Těšíme se teď na další fázi, je tam pár složitých zápasů na které se můžeme těšit." řekl. "Vezmete každou fázi, která přijde – to je tradiční klišé."

"Když se podíváte na to množství kvalitních týmů, co zbyla v soutěži, tak jsou lidé rozdělení na dva tábory zda je nejlepší skončit první nebo druzí ve skupinách. Minulý rok jsme hráli s hodně těžkými soupeři cestou napříč soutěží a dostali jsme se až do finále, takže budeme čekat a sledovat."

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.