Manchester United remizoval s Aalborgem 2:2

Manchester United v posledním utkání základní skupiny E Ligy Mistrů remizoval doma s Aalborgem 2:2.

Manchester United už měl zajištěný postup do další fáze a Sir Alex Ferguson tak dal šanci hráčům širšího kádru – v brance United nastoupil Tomasz Kuszczak, v obraně Evans, Neville a v záloze Gibson. Domácímu Manchesteru vyšel skvěle vstup do utkání, již ve 3. minutě Ryan Giggs skvělou přihrávkou uvolnil Carlose Teveze, který tváří v tvář brankáři hostů nezaváhal – 1:0. Argentinský útočník mohl přidat svůj druhý gól o dvě minuty později, tentokrát ale po přihrávce Rooneyho v dobré pozici pálil vedle levé tyče. Do další větší šance se dostal v 27. minutě Nani, který si narazil s Giggsem, ale v zakončení neměl správnou mušku. Hostům se podařilo vyrovnat v 31. minutě, když si na dlouhý přímý kop Martina Pedersena naběhl Michael Jakobsen a hlavičkou překonal Kuszczaka. V 44. minutě se ale polský brankář vyznamenal proti střele Anderse Due z přímého kopu. O chvíli později byl už ale bezmocný proti hlavičce Jeppe Curtha, kterému poslal skvělý centr Due. Do šaten se tak šlo za stavu 1:2 pro hosty.

Do druhého poločasu Sir Alex Ferguson poslal na hřiště Paula Scholese a Ji-Sung Parka. V 51. minutě poslal Nani do pokutového území nebezpečný centr, ale Tevezovi chybělo pár centimetrů, aby zakončil. O minutu později se už ale domácí dočkali – Anderson vyslal skvělou přihrávku a Wayne Rooney prostřelil brankáře Zazu – 2:2. Do vedení mohl domácí dostat v 72. minutě kapitán Neville, který dostal dobrou přihrávku od Rooneyho, ale jeho střelecký pokus z úhlu hostující brankář vyrazil na roh. O minutu později posílal do vápna nebezpečný centr Rooney a obránce Olfers si málem hlavou vstřelil vlastní gól, míč nakonec skončil na břevně. V 76. minutě nepřesně pálil Nani po Tevezově přihrávce. V 85. minutě mohl rozhodnout Tevez po skvělé přihrávce Rooneyho – brankáře Zazu sice obešel, ale v těžké pozici míč uklidil pouze do boční sítě. Když se ani v nastaveném čase neujala střela Naniho z dálky, skončilo utkání remízou 2:2. I přes remízu Manchester United udržel první místo v tabulce.