Carrick hráčem měsíce

Michael Carrick, nejlepší "Rudý ďábel" listopadu. Hlasování o nejlepšího hráče měsíce probíhá každý měsíc na oficiálních stránkách manutd.com.

Carrick hrál v listopadu sedm utkání a dokázal, že má formu když se mu podařilo z role defenzivního záložníka vstřelit dvě branky na domácím stadioně Old Trafford, nejdřív proti Hull City (4-3) a poté proti Stoke City (5-0).

Zdá se, že se Carrick stále drží ve formě, protože v zápase proti Sunderlandu byl také nejlépe hodnocený. Po jeho střele v 90. minutě dorážel do branky Nemanja Vidic, byl to jediný gól utkání.

"Je to pro mě velká pocta, je to ještě lepší než vyhrát Zlatý míč." směje se. "Opravdu bych chtěl poděkovat všem, kteří mi dali hlas. Manažer mi teď dává hodně příležitostí hrát. Navíc mi k zisku tohoto ocenění pomohlo, že se mi podařilo vsítit dva góly."

"Vítězství v Sunderlandu bylo pro nás důležité, ale teď se musíme soustředit na ligové utkání proti Tottenhamu. Poté letíme na Klubové mistrovství světa do Japonska, které je pro nás také hodně důležité" řekl Michael Carrick.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.