Preview: Manchester United – Aalborg

Manchester United se dnes přestaví na Old Trafford v posledním utkání základní skupiny E Ligy Mistrů proti Aalborgu.

Manažer Sir Alex Ferguson upozornil své hráče na to, aby zápas nepodcenili, a do osmifinále soutěže postoupili z prvního místa. Manchester je momentálně v tabulce na prvním místě, ale druhý Villarreal má stejně bodů. United tak musejí uhrát lepší nebo stejný výsledek jako Villarreal, aby si udrželi první příčku ve skupině. I přesto ale Sir Alex Ferguson chystá v utkání udělat řadu změn.

V základní sestavě se po pauze opět objeví kapitán Gary Neville, v brance pak nastoupí Ben Foster, který chytal i v posledním utkání Ligy Mistrů proti Celticu Glasgow. Do utkání s největší pravděpodobností nezasáhne Ronaldo, který bude odpočívat po zranění boku. Definitivně mimo hru je zraněný Michael Carrick (stehno), naopak v sestavě by se mohl objevit po zranění Paul Scholes. Carlos Tevez by měl také dostat šanci v základní sestavě. Šanci by mohli dostat i Nani s Andersonem, kteří v poslední době nehrají moc v základní sestavě.

Dánský fotbalový klub Aalborg má momentálně dobrou formu a pod novým trenérem Allanem Kuhnem vyhrál šestkrát v řadě. Aalborg má už sice jistotu Poháru UEFA, ale i tak se pokusí na Old Trafford uhrát co nejlepší výsledek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.