Preview: Manchester United – Blackburn

Manchester United se dnes od 21:00 představí na Old Trafford v utkání čtvrtfinále Carling Cupu proti Blackburnu.

Manchester United je velkým favoritem na zisk této trofeje, jelikož většina silných soupeřů už odpadla. Včera ze soutěže vypadl Arsenal a Stoke City, do semifinále postoupili Derby County a Burnley. United v dosavadním průběhu soutěže vyřadili Middlesbrough a QPR. V roli manažerů proti sobě poprvé nastoupí Sir Alex Ferguson a Paul Ince, který pod Fergusonem působil v minulosti právě na Old Trafford. United už v této sezóně v lize Blackburn porazili, ale Ince je nyní připraven úřadujícímu šampiónovi vše vrátit. Blackburn na své cestě do čtvrtfinále vyřadil Sunderland, Everton a Grimsby.

Sir Alex Ferguson dá v utkání opět šanci hráčům širšího kádru. V základní sestavě by se měl objevit Carlos Tevez, který v minulém utkání proti Manchesteru City nehrál. Cristiano Ronaldo nemůže hrát kvůli suspendaci, ale i přesto by do utkání s největší pravděpodobností nezasáhl. V brance by se pak měl objevit Ben Foster.

Do sestavy Blackburnu se naopak vrací obránce Martin Olsson, který v minulém utkání proti Portsmouthu kvůli suspendaci chyběl. Paul Ince nemůže počítat ani s Keithem Andrewsem, Vince Grella, Davidem Dunnem a Stevenem Reidem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.