Cristiano Ronaldo se vyjádřil k červené kartě

Záložník Manchesteru United Cristiano Ronaldo se vyjádřil k červené kartě, kterou dostal v nedělním utkání proti Manchesteru City.

Portugalský záložník byl nejprve v utkání potrestán žlutou kartou po faulu na Shauna Wrighta-Phillipse. Druhá žlutá karta přišla v 68. minutě poté, co Wayne Rooney zahrával rohový kop. Ronaldo ve výskoku zahrál rukou, za což ho rozhodčí Howard Webb vyloučil. Podle Ronalda se rozhodčí nechal hodně ovlivnit domácími fanoušky.

"Rooney zahrával rohový kop, vyskočil jsem, a v tom jsem uslyšel výkřik od Micaha Richardse a současně také hvizd rozhodčího. V ten moment jsem byl přesvědčen, že rozhodčí odpískal faul. Proto jsem se nesnažil hlavičkovat a skórovat, ale vzal jsem míč, aby mohl být Richards ošetřen. Vůbec mě nenapadlo, že by mi rozhodčí ukázal žlutou kartu, protože jsem podle mě neudělal nic špatného. Naopak, poté, co Richards vykřikl, myslel jsem, že je zraněný a potřebuje pomoc. Uslyšel jsem hvizd, tak jsem intuitivně vzal míč a zastavil utkání. Pochopil jsem, že chce se mnou rozhodčí mluvit, ale možná byl ovlivněn domácími fanoušky, šáhl do kapsy a vyloučil mě. Chtěl jsem mu vysvětlit, co se stalo, ale neposlouchal mě", řekl Cristiano Ronaldo k celému incidentu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.