Manchester United remizoval s Villarrealem 0:0

Manchester United v předposledním zápase základní skupiny E remizoval ve Španělsku s Villarrealem 0:0.

Sir Alex Ferguson udělal v základní sestavě hned několik změn. V brance nastoupil Tomasz Kuszczak, vedle Ferdinanda ve stoperské dvojici Jonny Evans a do zálohy se po zranění vrátil Darren Fletcher. V 6. minutě musel jako první zasahovat Diego Lopez proti přihrávce Andersona, která mířila na Rooneyho. O chvíli později se Kuszczakovi připomněl Giuseppe Rossi, s jehož střelou ale polský brankář neměl velké problémy. Kuszczak se musel mít na pozoru i v 17. minutě, tentokrát střílel Santi Cazorla. V 29. minutě dostali hostující hráči výhodu přímého kopu, ale Ronaldo nemířil dobře. Ronaldo na Diego Lopeze nevyzrál ani v 36. minutě. V 41. minutě to byl opět Ronaldo, který se dostal do velmi dobré střelecké příležitosti po přihrávce Rooneyho, ale jeho střelu Diego Lopez stačil vyrazit nad břevno. Dvě minuty před koncem poločasu si španělský brankář poradil se střelou Ronalda z přímého kopu po faulu Egurena na svojí osobu.

V 51. minutě to byl souboj opět Diego Lopez – Ronaldo. Domácí brankář střelu Ronalda vyrazil, ale dorážející Rooney neuspěl. O sedm minut později neuspěl ani Fletcher, jehož střela se nevešla mezi tři tyče. V 62. minutě Lopez zlikvidoval střelu Andersona a o minutu později opět nedovolil brazilskému záložníkovi skórovat. O chvíli později poslal do pokutového území Manchesteru nebezpečný centr Cazorla, na který naštěstí Rossi ani Capdevila nedosáhli. V 73. minutě se Nani dobrou přihrávkou pokoušel najít Wayna Rooneyho, ale Lopez byl u míče dřív. V 80. minutě se hosté málem dočkali branky po centru Rooneyho, ale Capdevila odvrátil míč na rohový kop. O chvíli později tento španělský obránce fauloval Cristiana Ronalda rozhodčí mu ukázal červenou kartu. V závěru zápasu mohl rozhodnout střídající Park, ale s jeho lehkou střelou si Diego Lopez bez problémů poradil. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou.