Tosic a Ljajic v United?

 Manchester United se dohodl s Partizanem Belehrad na přestupu 21-letého záložníka Zorana Tosice. Právě toto vypustil do světa Daily Mail. Daily Mirror dodal, že do týmu z Manchesteru přijde další hráč a tím je o 4 roky mladší spoluhráč Tosice, Adem Ljajic.

 

Mladý křídelník byl mnohokrát sledován poté, co se skvěle ukázal na Mistrovství Evropy U-21. Zoran, který hraje hlavně na pozici levého záložníka, hraje velmi lehce a velice dobře zahrává příme kopy.

 

Tosic by měl přijít do Manchesteru United v lednu, pokuď dostane pracovní povolení. Toto může být ale velký problém, protože 21-letý hráč odehrál pouze šest zápasů za reprezentaci.

 

Deník Daily Mirror toto potvrdil a dodal, že na Old Trafford také přijde Adem Ljajic, který je v Srbsku nazýván jako ,,Nový Kaka’’. Podle deníku byl 17-letý záložník v Manchesteru United na testech několik týdnů a brzy by měl přestoupit. Ferie by měl za oba položit na stůl 9 miliónů liber.

 

 Zatím ovšem ani jeden z klubů na svých oficiálních internetových stránkách nic nepotvrdil, takže si na oficiální vyjádření asi budeme muset počkat.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.