Manchester United remizoval s Aston Villou 0:0

Manchester United ve 14. kole Premier League remizoval ve Villa Parku s domácí Aston Villou 0:0.

Manchester United se v utkání musel obejít bez zraněných Browna, Fletchera a Berbatova. Naopak do sestavy se vrátil po zranění Rio Ferdinand. Jako první vážněji zahrozil v 6. minutě Gabriel Agbonlahor, který naštěstí pro United netrefil míč z voleje dobře a Van der Sar tak měl snadnou práci. Na druhé straně musel ve 13. minutě vytáhnout parádní zákrok brankář Friedel proti krásné střele Ronalda. O pár minut později zkoušel z dálky vystřelit i Reo-Coker, ale holandský brankář v barvách United měl s jeho pokusem větší problémy. V 37. minutě zahrávali hosté přímý kop, k jeho exekuci se postavil Ronaldo a těsně minul levou tyč. V závěru poločasu mohl United dostat do vedení obránce Vidic, který po centru z přímého kopu Giggse, hlavičkoval vedle branky Brada Friedela.

Druhý poločas začali lépe domácí hráči a Ashley Young málem překvapil Van der Sara chytrou střelou z dálky. V 63. minutě si Manchester vypracoval asi největší šanci utkání – Michael Carrick vysokým míčem uvolnil Rooneyho, který zblízka z voleje nepochopitelně napálil míč nad. Na druhé straně se neujala střela Barryho z dálky. V 74. minutě pak musel Van der Sar zasahovat proti střele Ashleyho Younga. Těsně před koncem zápasu pronikl do pokutového území Manchesteru James Milner, který poslal nebezpečný míč před branku a obrana hostů jej naštěstí dokázala odvrátit. V nastaveném čase si pak ještě United chtěli vymodlit penaltu, ale opakovaný záběr ukázal, že centr Naniho zasáhl hruď Barryho a ne jeho ruku. Zápas tak nakonec skončil bezbrankovou remízou.