Silva: Ronaldo mi chtěl zlomit nohu!

 Cristiano Ronaldo ve středu za reprezentaci neodehrál dobrý zápas. Jeho reprezentace vysoko prohrála s Brazílií a záložník Manchesteru United byl po utkání pod vlnou kritiky.

 

Domácí Brazilci porazili Portugalsko 6:2. V duelu dvou velkých hvězd – Kaká a Ronaldo – vyhrál určitě ten prvně jmenovaný, který skvěle vedl útok Canarinhos.

 

Cristiano byl po většinu zápasu nespokojený s průběhem. Frustraci dal najevo ke konci zápasu, kdy tvrdě atakoval Thiaga Silvu. Thiago byl tak naštván, že Ronaldovu omluvu nepřijal.

 

" Nepřijal jsem jeho omluvu. Musím říct, že mám štěstí, že jsem na poslední chvíli uhnul. Myslím, že kdybych to neudělal, tak mám zlomenou nohu. Člověk, který je považován za nejlepšího hráče na světě by měl mít trochu respektu. Je těžké pochopit to, co udělal. Byl naštvaný, protože náš tým si s ním lehce poradil," řekl Silva.

 

Elano, který vstřelil jednu branu, se také vyjádřil ke Cristianovi.

 

" Cristiano Ronaldo dává branky a tvoří dobré situace, ale číslem jedna je Kaká. Byli jsme jednoznačně lepší, než Portugalci a já moc děkuji Kaká, který ukázal, že je lepší," dodal Elano.

 

 Elanův výrok byl také pikantní v tom, že se blíží velké derby o Manchester, které se odehraje 30. listopadu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.