Berbatov je připraven ukončit reprezentační kariéru

Dimitar Berbatov by mohl ukončit reprezentační kariéru v bulharském týmu poté, co je kritizován za to, že on může za pokles formy reprezentačního týmu.

Bulharsko se momentálně v kvalifikační skupině 8 na MS 2010 nachází až na třetím místě poté, co remizovalo ve všech třech úvodních zápasech. Skupinu vedou s přehledem Italové, na které Bulhaři ztrácejí už 7 bodů. V úvodních třech utkáních tedy bulharská reprezentace získala pouze tři body a navíc vstřelila dvě branky a právě Dimitar Berbatov je kritiky označován za hlavního viníka této slabé formy. Vše se navíc vyostřilo včera, kdy Bulhaři v přátelském utkání se Srbskem prohráli vysoko 6:1. Berbatov je tedy neustále pod palbou kritiky a podle hráčova agenta Emile Dancheva je útočník Manchesteru United nešťastný, že je ohniskem hněvu fanoušků.

"Dimitar mi řekl, že kvůli tomu, že mu lidé dávají za vinu špatné výsledky bulharské reprezentace, je připraven ukončit reprezentační kariéru", řekl Danchev.

Berbatov se navíc ve včerejším utkání zranil, když si poranil sval na noze, a jeho start v sobotním utkání proti Aston Ville je velmi nejistý.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.