Carrick: Welbeck je naše budoucnost

 Danny Welbeck ukázal skvělý ligový debut za Manchester United a Michael Carrick to mohl hodně rychle posoudit. 27-letý záložník je přesvědčený, že umění mladého Angličana mu pomohou k tomu, aby měl velkou kariéru.

 

17-letý útočník vstřel nádhernou branku na 4:0 v 84. minutě v zápase proti Stoke City.

 

" Danny je opravdu talentovaný. My, hráči United, můžeme vidět vše každý den na tréninku a je dobré, že ukázal to co umí i na hřišti. Má nezvyklý temperament, ale nesmí se nechat unést, protože má velkou šanci, aby v tomto klubu měl velkou kariéru," řekl Carrick.

 

" Co to byl za gól? Dostal se k míči a vstřelil na branku, čímž se mu snad nejkrásnějším způsobem splnil sen. Má velkou chuť hrát za náš tým. Musí ještě zapracovat na tom, jak bude slavit branku," dodal s úsměvem Carrick.

 

Ve svém 253. zápase za United vstřelil Cristiano Ronaldo 100. a 101. branku. Podle bývalého hráče Spurs by takového výsledku nedosáhl ani žádný útočník.

 

" Je střelecká chuť je neskutečná, když víme, že je to záložník. I pro vysunutého útočníka by to byl skvělý výsledek. Je to pro nás i pro něj skvělé," řekl Carrick.

 

Carrick samozřejmě nezapoměl na svou branku a dodal, že se bude snažit, aby jich dával víc.

 

 " Byla to hezká trefa. Přijal jsem míč, otočil se a vystřelil. Chtěl bych, aby více mých střel skončilo v brance. Budu doufat, že se to stane velmi brzy," zakončil Carrick.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.