Ferdinand věří mladým Angličanům

 Obránce Manchesteru United Rio Ferdinand věří, že budoucnost Anglické reprezentace je velmi nadějná. Rio řekl tyto slova po posledních zápasech Carling Cupu.

 

Určitě všichni viděli, jak skvěle se prezentovali Arsenal s Manchesterem United. Právě Rio Ferdinand po těchto zápasech reagoval na obavy direktora FA- Sira Trevora Brookinga.

 

Ferdinand je přesvědčený, že za 2-3 roky budou hráči jako Jack Wilshere z Arsenalu a Danny Welbeck z Manchesteru United klíčové postavy reprezentace.

 

" Jsem velmi rád, když vidím, jak se mladým Angličanům daří, ať již hrajou kdekoliv. Sleduji je a vidím jejich růst. Je to budoucnost reprezentace. Vypadá to, že Arsenal má také několik talentovaných hráčů, stejně jako my," řekl Rio.

 

" Manažer United nechce příliš mluvit o mladých talentech, aby na ně nebyl vyvíjen velký tlak. U Dannyho Welbecka udělal vyjímku a přiznal, že tento hráč může být velkou hvězdou. Je v klubu, vekterém může útočit a ve kterém hrají nejlepší hráči na světě," řekl Rio.

 

" Dělá na tréningu věci, které by hráči v jeho věku nikdy nedokázali. Budoucnost anglického fotbalu je velmi slibná," zakončil Ferdinand.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.