Sir Alex Ferguson pochválil Carlose Teveze

Manažer Manchesteru United Sir ALex Ferguson pochválil Carlose Teveze poté, co argentinský útočník brankou z penalty zařídil svému týmu vítězství 1:0 nad QPR.

Tevez v celém zápase předváděl velmi dobrý aktivní výkon a za svou snahu byl odměněn 14 minut před koncem zápasu, když z pokutového kopu zařídil svému týmu vítězství 1:0. Pro Teveze to byla první branka od září tohoto roku a podle Fergusona byl argentinský útočník nejlepším hráčem na hřišti a dokázal tak, že si své místo v týmu zaslouží.

"Tvrdě makal, byl úžasný. Myslím si, že to byl náš nejlepší hráč na hřišti, byl bezkonkurenčně skvělý. Potřeboval zápasy, tak jsme ho postavili", řekl Sir Alex Ferguson.

Skotský manažer pochválil také mladého útočníka Danny Welbecka, který přišel na hřiště jako střídající hráč a po chvíli zařídil pro United výhodu pokutového kopu, když jej fauloval obránce Ramage.

"Danny je výjimečně talentovaný hráč. V poslední době marodil s třísly a minulý týden odehrál první zápas po zranění za rezervní tým. Takže mu ještě chybí zápasová kondice, ale když přišel na hřiště, byl znát rozdíl", dodal Ferguson a uvedl také, že v dalším kole Carling Cupu opět postaví do základní sestavy řadu mladíků.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.