Sir Alex Ferguson chválí Andersona

Sir Alex Ferguson je nadšen formou Andersona a uvádí, že se tento brazilský záložník může stát na Old Trafford legendou.

Manažer Manchesteru United v Andersonovi vidí nového Roye Keana, který na Old Trafford v minulosti nahradil ve středu zálohy Bryana Robsona. 20letý brazilský záložník by měl nastoupit v dnešním utkání Carling Cupu proti QPR a Ferguson si jej v poslední době nemůže vynachválit. Anderson přišel do Manchesteru United minulý rok v létě z Porta za 18 miliónů liber.

"Za poslední roky se náš styl hodně změnil. Před deseti lety jsme měli jiné hráče. Nemůžete každý tým nahradit úplně stejnými hráči, to nejde. Když jsem zde poprvé přišel, všichni říkali, že Bryan Robson je král a bez něj nemůžete utkání vyhrát. Věřil jsem tomu, protože bez něj jsme hráli opravdu hůř. Museli jsme změnit mentalitu. Všichni si poté mysleli, že nemůžu Bryana Robsona nikým nahradit, ale poté přišel Roy Keane a díru zacelil. Anderson je jiný typ hráče než Keane. Ale když jsme ztratili Keana a kariéra Paula Scholese se blíží ke konci, říkáte si: Kdo zastane jejich funkce? Pak přišel tehdy 19letý mladík Anderson a všichni mohli vidět jeho výkony. Víme, že z něj bude úžasný hráč", řekl Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.