Darren Fletcher odpovídá na dotazy fanoušků

Skotský záložník Manchesteru United Darren Fletcher odpovídá na dotazy fanoušků…

Co jste se naučil od Paula Scholese, když vedle něj hrajete?
Od Scholesyho se učím něco každý den v tréninku a stále si myslím, že je to nejlepší záložník v Premier League. Jeho přihrávky, způsob hry, jeho vize a jeho kontrola míče jsou prostě fantastické. Líbí se mi na něm také to, jak se chová mimo hřiště. Je to skromný člověk stvořený pro rodinný život.

Měl jste nějaké pochybnosti, když Vám byl nabídnut nový kontrakt?
Vůbec ne. Vědět, že vás chce Manchester United a manažer dalších pět let, je skvělý pocit. Je to nejlepší místo, kde můžu hrát fotbal a dokud se budete částečně podílet na zápasech a budete vědět, že jste součástí týmu, tak je to skvělé.

Jak si odpočinete od fotbalu?
Co nejvíce času se snažím trávit s mojí rodinou a kamarády a obecně se snažím co nejvíce odpočívat. Když hrajeme zápasy o víkendu i během týdne, je to velmi náročný rozvrh, takže se musíte plně soustředit, aby jste byli připraveni na každý zápas.

Jakou posloucháte muziku?
Kdysi jsem poslouchal tvrdá hip-hop, ale čím jsem starší, poslouchám hodně různých věcí a rád poslouchám také irské kapely. Můj hudební vkus začíná být velkou směsí.

Byl zde nějaký hráč, kterého jste se snažil napodobovat, když jste byl mladší?
Fernando Redondo. Pamatuji si, když jsem jej sledoval na MS v roce 1994, kde hrál za Argentinu ve středu zálohy a byl úžasný. Turnaj mu skvěle vyšel a poté jsem sledoval jeho kariéru v Realu Madrid a vždy jsem obdivoval jeho styl hry.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.