Carlos Tevez: Budu trpělivý

Carlos Tevez uvádí, že nechce z Manchesteru United odejít a to ani přesto, že v této sezóně nedostává dostatek herních příležitostí.

Na konci léta přišel do Manchesteru United bulharský útočník Dimitar Berbatov a tím pádem vzrostla konkurence v útoku Red Devils. Manažer United Sir Alex Ferguson v útoku preferuje dvojici Berbatov – Rooney a na argentinského útočníka tak zůstává místo pouze na lavičce náhradníků. Nyní je navíc už úplně fit Cristiano Ronaldo a tak se v posledních týdnech hodně začalo spekulovat o Tevezově budoucnosti v tomto anglickém klubu. Tevez zatím na Old Trafford nepodepsal trvalý kontrakt, ale Sira Alexe Fergusona ujistil, že chce zůstat v United.

"Tato sezóna je komplikovanější než jakákoliv jiná a je pro mne těžké dostat se do základní sestavy. Konkurence mezi Ronaldem, Rooneym a Berbatovem je veliká. Klub má nejvíce talentovaný útok v Anglii a manažer se rozhodl, že všichni nemůžeme hrát současně v základní sestavě. Chci hrát více a manažer to ví. Ale nemám s tím problém. Mluvili jsme o tom. V žádném případě nechci klub opustit. Trvám na tom a jsem v pohodě. Mám důvěru v manažera a on věří mě. V tomto sportu je důležité být trpělivý a já trpělivý budu", řekl Tevez pro Daily Mail.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.