Fergie: Ronaldo bude ještě lepší

 Pochvaly na stranu Cristiana Ronalda nemají konce. Naposledy se k němu vyjádřil Sir Alex Ferguson. Právě Ferguson přemluvil Cristiana Ronalda, aby zůstal na Old Trafford. Podle něj se Cristiano Ronaldo může stát ještě lepším hráčem, než byl v minulé sezóně.

 

 Po zakončení sezóny 2007/08 všichni typovali Cristiana Ronalda, že vyhraje cenu Hráč Roku. Cristiano vstřelil 42 branek a to nastupoval na pozici záložníka. Jako by toho bylo málo, když sám Ferguson říká, že Cristiano bude ještě lepší.

 

" Samotný fakt, že vstřelil 42 branek z pozice záložníka je neuvěřitelný. Způsob, jakým to dokázal je neskutečný. Cristiano je hráč, který miluje hru s míčem a hraje s radostí. Chybí mu pouze určitá autorita. To ale časem příjde, stejně tak bude více přemýšlet nad každým rozhodnutím," dodal Ferguson.

 

" Cristiano je ve 23 letech již dokonalým hráčem. Když se ale podíváme na naše hráče v minulé sezóně, tak musíme přiznat, že všichni hráli skvěle. Byl to krásný rok, po kterém jsme dostali velké uznání ve světě," řekl Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.