Rooney do konce kariéry v United

 Wayne Rooney přiznal, že nemyslí na odchod z Old Trafford. Poté dodal, že by chtěl hrát za Manchester United do konce kariéry.

 

" Proč bych měl odcházet z Manchesteru United? Miluju Anglii a jsem rád poblíž své rodiny," řekl Rooney.

 

" Fanoušci na Old Trafford si cenní hráčů, kteří pro svůj klub udělají vždy vše, co je v jejich silách. Proto se snažím hrát pro ně,"  dodal.

 

Wayne Rooney má v poslendí době skvělou formu, ale ve včerejším zápase se příliš neukázal. Fanoušci Evertonu jej vypískali.

 

23letý útočník a odchovanec Evertonu, který v roce 2004 přišel na Old Trafford za 31 miliónů liber, ve včerejším zápase dostal žlutou kartu za to, že políbil znak Manchesteru United před fanoušky Evertonu.

 

" Koncetruju se na to, abych pomohl týmu opět vyhrát Premier League a Ligu Mistrů. To je můj hlavní cíl v této sezóně," dodal Rooney.

 

Značí to tedy, že Wazza nemá individuální cíle. Rooney chce tvrdě pracovat na tréningu a střílet co nejvíce branek.

 

" Je to má pátá sezóna na Old Trafford. Do této chvíle jsem průměrně vstřelil 15, 16 branek za sezónu. Teď bych chtěl překonat svůj rekord, tedy 23 branek," přiznal Rooney.

 

" Určitě prolomím bariéru 100 branek, ale jestli překonám svůj osobní rekord v počtu branek za sezónu, tak budu nadšený," zakončil Wazza.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.