Rozhovor s Carlosem Tevezem

Reportér Joe Evans dnes před utkáním Manchesteru United s Celticem Glasgow vyzpovídal argentinského útočníka Carlose Teveze.

Co očekáváte od tohoto zápasu?
Myslím si, že to bude velmi těžké utkání. Proti Villarrealu to bylo těžké utkání a nemyslím si, že to bude tentokrát jiné. Budeme muset tvrdě makat, abychom vyhráli.

Hrál jste v Copa Libertadores, kde proti sobě nastupují týmy z Argentiny a Brazílie. Takže co čekáte od "Bitvy o Británii", jak se tomu zápasu říká? Těšíte se na atmosféru?
Jelikož jsem většinu fotbalové kariéry strávil v Argentině, tak do tohoto utkání mohu jít v klidu. Rozumím tomu, co to pro každého, který bydlí kolem, znamená, ale mě se to moc netýká, takže do toho půjdu s klidem.

Je vaším plánem obhájit titul v Lize Mistrů?
Myslím si, že máme těžkou skupinu, a dnešní zápas bude důležitý, co se týče kvalifikace do další fáze. Po tomto utkání budeme hrát dvě utkání venku – proti Celticu a Villarrealu. Pokud si chceme zajistit postup, musíme vyhrát.

Myslíte si, že obhájíte evropský titul?
Jak už jsem řekl dříve, myslím si, že máme tým schopný k tomu, abychom trofej obhájili. Ať už hrajeme doma v Manchesteru nebo někde venku, můžeme v této soutěži porazit kohokoliv. Obhájit trofej je velká výzva, které se nebojíme.

Kdo by měl být podle vás největším soupeřem v boji o titul?
Budou to obvyklé týmy – jako vždy Real Madrid, Inter Milán, Barcelona, Chelsea a Liverpool.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.