Ferguson: Zlatý míč vyhraje Ronaldo

Sir Alex Ferguson věří, že Cristiano Ronaldo vyhraje jak cenu World Player of the Year, tak Zlatý míč.

Hvězda Manchesteru United hraje v posledních letech v obrovské formě i přesto, že Ronaldo zmeškal úvod této sezóny kvůli operaci kotníku. Minulý rok tyto dvě ceny vyhrál Brazilec Kaka z AC Milán, když Ronaldo skončil na třetím, respektivě druhém místě. Manažer United Sir Alex Ferguson je přesvědčen o tom, že letos bude kralovat 23letý Cristiano Ronaldo.

"Cristiano vyhraje obě ceny, tím jsem si jistý. Pokud nevyhraje, chci získat toho hráče, kterému se to podaří", řekl Ferguson.

Skotský manažer také uvedl, že Ronaldo možná nezasáhne do zítřejšího utkání s Celticem Glasgow a nechá jej odpočívat, jelikož hráči stále chybí zápasová kondice. Šanci by podle něj mohl dostat Nani, který se v sobotním utkání proti WBA blýskl jednou brankou.

"Carlos Queiroz si myslí, že Ronaldo se ještě těžko zotavuje ze sobotního zápasu, když se pak hraje ještě ve středu. Budu muset ještě zvážit, že se hraje v úterý a rozhodnu se, zda-li místo něj nepostavím Naniho. Nani hrál za portugalskou reprezentaci pouze 36 minut a v sobotu odehrál 15 minut, takže je čerstvý a připraven hrát", dodal skotský boss.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.