Start Patrice Evry je nejistý

Manchester United bude čekat do poslední chvíle, zda-li se Patrice Evra dá po zranění do pořádku a bude tak moci nastoupit k úternímu utkání LM proti Celticu.

Manchester United se v zítřejším utkání Ligy Mistrů střetne na Old Trafford s Celticem Glasgow v "Boji o Británii" a samozřejmě bude chtít z toho souboje vyjít úspěšně. Manažer United Sir Alex Ferguson neví, jestli bude moci do utkání postavit obránce Patrice Evru, který si v sobotním utkání s WBA poranil koleno. Na dnešním tréninku Evra pouze lehce vyklusával. Naopak k dispozici již budou Anderson a Carlos Tevez, kteří do sobotního utkání nezasáhli. Pokud se Evra nestihne uzdravit, na levém kraji obrany nastoupí s největší pravděpodobností John O’Shea.

"Evra utrpěl zranění kolení šlachy a tak jsme ho z utkání radši stáhli. Nemělo cenu ho tam déle držet. Ale John O’Shea odvedl dobrou práci", řekl Ferguson.

Sir Alex Ferguson teda bude moci počítat s Andersonem a Tevezem, kteří o víkendu nehráli kvůli toho, že se pozdě vrátili z reprezentačních povinností. Oba hráči dorazili do Manchesteru pouze několik hodin před utkáním s WBA a proto je skotský manažer nechal odpočívat. Manažer věří, že oba hráči již setřásli únavu z dlouhé cesty a budou připraveni.

"Anderson se vrátil v sobotu ráno a Tevez v pátek odpoledne, takže jsme neuvažovali o tom, že bychom je postavili", řekl Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.