Ronaldo: Fanoušci Manchesteru mě mají rádi

Cristiano Ronaldo cítí, že i přes jeho možný letní přestup do Realu Madrid fanoušci Manchesteru United nezapomněli na jeho dobré časy, které do klubu přinesl.

Celé minulé léto se spekulovalo o tom, zda-li Cristiano Ronaldo přestoupí do Realu Madrid. Olej do ohně přilil sám Ronaldo, když uvedl, že by rád z Old Trafford odešel do španělského klubu. Manchester United ale nechtěl o prodeji portugalského záložníka vůbec slyšet a Ronaldo nakonec slíbil, že minimálně do konce sezóny zůstane na Old Trafford. Začátek nové sezóny musel zmeškat kvůli zranění kotníku, ale minulý měsíc se objevil na hřišti v zápase proti Villarrealu jako střídající hráč. Ronaldo přiznává, že se trochu bál reakce fanoušků na jeho návrat, ale věří, že u většiny fanoušků United se těší velké popularitě.

"Když jsem nastupoval v utkání proti Villarrealu, tak jsem nebyl nervózní, jenom jsem byl trochu vzrušený, jak na mě fanoušci budou reagovat. Díky Bohu vše šlo dobře. Toto ukazuje, že lidé nezapomněli na všechny dobré věci, které jsem pro klub udělal a těší mě to", řekl Ronaldo pro The Sun.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.