Van der Sar: Berbatov nám dává nové možnosti

Edwin Van der Sar věří, že Dimitar Berbatov přidal do útoku Manchesteru United jisté kvality, které anglický celek postrádal.

Berbatov přestoupil na Old Trafford poslední možný přestupový den z Tottenhamu za obrovskou sumu peněz a trvalo nějaký čas, než se bulharský reprezentační útočník poprvé trefil v dresu United. I přesto je Berbatov velmi vlivným hráčem United – v utkání proti Aalborgu vstřelil dvě branky a minulý týden předvedl úžasný výkon v zápase proti Blackburnu. I díky jeho výkonům hraje Manchester ve skvělé formě. Brankář anglického týmu Edwin Van der Sar věří, že Berbatov přinesl do útoku Manchesteru nové kvality, které tomuto klubu chyběly. Van der Sar hlavně poukazuje na to, že Berbatov je zcela odlišný hráč než Carlos Tevez a Wayne Rooney.

"Berbatov přinesl kvality, které jsme předtím neměli. Většinou jsme hráli v útoku s Carlosem Tevezem a Waynem Rooneym, ale s Berbatovem máme daleko více možností. Je vysoký a ve vzduchu umí být velmi nebezpečný", řekl holandský brankář.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.