Hráči United v reprezentacích

 Skvěle se ukázali hlavně hráči Anglie, kteří porazili Kazachstán 5:1 a tři branky vstřelili právě hráči United. Včera se ale dalších osm jiných hráčů United radovalo z vybojovaných bodů v kvalifikaci.

Anglická reprezentace měla ze začátku problémy s Kazachstánem, ovšem právě díky dvěma trefém Wayna Rooneyho a jedné brance Rio Ferdinanda nakone czápas skončil poměrně vysokým výsledkem 5:1 pro Anglii.

 

 

Skotská reprezentace potřebovala zvítězit a kapitán Darren Fletcher k tomuto cíli měl pomoci. Ovšem štěstí v koncovce hráči Skotska neměli a zápas skončil remízou 0:0. 

 

Také ve Stockholmu nepadly žádné branky, i když každý zná sílu Švédska a Portugalska. Carlos Queiroz postavil do hry Naniho i Cristiana Ronalda. Cristiano byl kapitánem a Nani odešel pět minut před koncem ze hřiště.

 

Patrice Evra odehrál celý zápas za Francii, ale výjezd do Rumunska nebyl pro fanoučky Francie příliš šťastný. Po zápase byli rádi, že dokázali z 2:0 udolat alespoň remízu 2:2.

 

Další obránce United hráli již lepší zápas, co se týče výsledku jejich reprezentace. Nemanja Vidic odehrál celý zápas a jeho Srbsko porazilo Litvu 3:0 v Bělehradě.  Severní Irsko neuspělo v zápase se Slovinskem ani s pomocí Jonna Evanse, jelikož prohrálo 3:0.

 

V reprezentaci Argentiny odehrál celý zápas Carlos Tevez, ale branku nevstřelil. Argentina nakonec vyhrála na d Uruguayi 2:1.

 

Včera se hrály také přátelské zápasy, během který Jížní Korea porazila Uzbekistán 3:1. Park Ji Sung byl kapitánem.

 

Dnes zakončí víkendové kvalifikační boje Manucho, jelikož nastoupí v duelu Angoly s Nigérií.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.