Rio bude kapitánem Anglie

 Rio Ferdinand může být dalším hráčem Manchesteru United po Darrenu Fletcherovi, který bude kapitánem své reprezentace v blížících se zápasech kvalifikace. Pravidelný lídr reprezentace John Terry je zraněný, což znamená, že nenastoupí v nejbližším zápase.

 

Jelikož je Rio Ferdinand zástupce kapitána, tak je logické, že by kapitánem proti Kazachstánu měl být pravě Rio Ferdinand. Zápas bude velmi důležitý v boji o postup na MS10. Obránce Manchesteru United tvrdí, že sní o mnohem větším úspěchu, než je postup na tento turnaj.

 

" Byl jsem velmi naštvaný, že do této chvíle ještě nemám žádný úspěch na reprezentační úrovni. Nebyli jsme v pozici, která by nám umožňovala boj o nejvyšší cíle," dodal Rio.

 

" Přiznávám, že mám velkou chuť, abych se pokusil získat podobně velké trofeje jako s Manchesterem United," dodal Ferdinand.

 

Wes Brown a Wayne Rooney nemají jisté, že nastoupí v sobotu. Brzy také budou bojovat o reprezentaci se spoluhráči z Manchesteru United, protože do hry se brzy vrátí Michael Carrick, Ben Foster, Owen Hargreaves a Gary Neville.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.