Ronaldo: Mohu hrát na každé pozici

 Cristiano Ronaldo přiznal, že pro reprezentaci Portugalska může hrát na každé pozici. Záložník také potvrdil, že je velmi nadšen spoluprácí s Carlosem Queirozem.

 

Nejlepší střelec Manchesteru United v minulé sezóně nemohl hrát v prvních zápasech v kvalifikace na MS10, protože léčil své zranění. Naštěstí je nejlepší hráč minulé sezóny již v pořádku a pravděpodobně jej uvidíme v zápasech proti Albánii a Švýcarsku.

 

Teď bude bývalý hráč Sportingu Lisabon spolupracovat s jedním trenérem, který je jeho oblíbeným, tedy Carlosem Queirozem, který po dlouhých letech na Old Trafford odešel právě k portugalské reprezentaci.

 

" Musím říct, že se mi po něm opravdu stýská. Opravdu mě chybí. Carlos je pro mě ten, s kým jsem dlouho pracoval a koho dobře znám. Jsem jeho fanouškem, hráčem a mám opravdu rád jeho styl hry," dodal Ronaldo.

 

Po porážce s Dánskem potřebuje Portugalsko získat plný počet bodl, aby mohla myslet na Mistrovství Světa. Pravděpodobně tedy bude hrát Cristiano Ronaldo v reprezentaci na pozici středního záložníka.

 

" Jestli budu muset hrát na jiné pozici, tak na ní hrát budu a budu na to pyšný. Hra na křídle je pro mne nejlepší, ale určitě nebudu nic namítat, když budu hrát jinde. Těd musíme vše vyhrát a nesmíme si dovolit porážku, jakou jsme utrpěli s Dánskem. Udělali jsme si ostudu, ale teď věříme, že vše dopadne dobře a postoupíme," zakončil Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.