Ronaldo se vrací po zranění do reprezentace

Carlos Queiroz poprvé povolal do národního týmu Portugalska Cristiana Ronalda pro kvalifikační zápasy se Švédskem a Albánií.

Cristiano Ronaldo byl mimo hru od EURA 2008, ale nyní už je zdravotně v pořádku a je připraven do následujících zápasů portugalské reprezentace. V posledním kvalifikačním zápase doma Portugalsko prohrálo v úplném závěru s Dánskem a trenér Portugalska Carlos Queiroz věří, že Ronaldo inspiruje tým k vítězství.

"Je skvělé být zpátky v národním týmu. Čekají nás dvě důležité utkání, které chceme vyhrát. Máme řadu skvělých hráčů a trenérů a jsem velmi optimistický", řekl Cristiano Ronaldo.

Do portugalské reprezentace se vrací také Ricardo Quaresma, který zmeškal úvodní dva zápasy kvalifikace. V nominaci jsou také záložníci Deco a Maniche, kteří v poslední době měly zdravotní potíže. Definitivně mimo jsou kvůli zranění Simao Sabrosa a Ricardo Carvalho. V nominaci není třeba ani Pedro Mendes nebo Miguel Veloso.

Nominace portugalské reprezentace:
Quim (Benfica), Eduardo Carvalho (Braga), Daniel Fernandes (Bochum) Defenders: Jose Bosingwa (Chelsea), Paulo Ferreira (Chelsea), Fernando Meira (Galatasaray), Bruno Alves (Porto), Pepe (Real Madrid), Vitorino Antunes (Lecce), Miguel (Valencia), Tonel (Sporting), Raul Meireles (Porto), Joao Moutinho (Sporting), Carlos Martins (Benfica), Danny (Zenit St Petersburg), Maniche (Atletico Madrid), Deco (Chelsea), Yannick Djalo (Sporting), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nuno Gomes (Benfica), Hugo Almeida (Werder Bremen), Nani (Manchester United), Ricardo Quaresma (Inter Milan)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.