LM: Manchester United porazil Aalborg 3:0

Manchester United v druhém zápase Ligy Mistrů porazil Aalborg na jeho hřišti s přehledem 3:0.

Manažer United Sir Alex Ferguson postavil na pravý kraj obrany mladíka Rafaela da Silvu. V útoku pak nastoupila dvojice Berbatov – Rooney. V 6. minutě utkání se pokoušel po nepodařeném odkopu brankáře Zazy otevřít skóre právě bulharský útočník, ale jeho volej se mezi tři tyče nevešel. O deset minut později musel ze hřiště zraněný Paul Scholes, kterého nahradil Ryan Giggs. V 20. minutě musel Zaza likvidovat nebezpečnou střelu Rafaela z dálky. O dvě minuty později se už hostující hráči radovali z branky – Ryan Giggs kolmou přihrávkou vyslal Wayna Rooneyho a ten prostřelil dánského brankáře – 0:1. Brankář Zaza musel být v pohotovosti i v 32. minutě, když z 20ti yardů střílel Ronaldo. Ze hřiště musel poté obránce Beauchamp, kterého nahradil Lucas Caca. Do dalších šancí se dostali Ronaldo a Rafael, portugalský záložník nejprve neusměrnil do branky centr Luise Naniho z rohového kopu, a Rafaelovou další pěknou střelu vyrazil na roh Zaza. Domácí hráči pořádně vystřelili na branku až v úplném závěru prvního poločasu, ale Jeppe Curth mířil nad.
Thomas Enevoldsen nepřesně střílel v úvodu druhého poločasu. V 55. minutě Manchester zvýšil své vedení – po chybě obrany domácích se k míči dostal Dimitar Berbatov a tvrdou střelou vsítil svůj první gól v dresu United. O chvíli později sice dopravil míč do sítě střídající Carlos Tevez, který nahradil zraněného Rooney, ale rozhodčí branku neuznal. V 66. minutě musel ze hřiště kvůli zranění také obránce Rafael, jehož nahradil Wes Brown. Do dalších šancí se dostal Ronaldo, ale ani jednu nevyužil. Na druhé straně se pak neujala hlavička Johanssona stejně tak jako střela Teveze ze 76. minuty. O tři minuty později se už ale skóre měnilo – Cristiano Ronaldo potáhl míč po pravé straně, nahrál Berbatovovi a ten z voleje přidal svůj druhý gól v utkání – 0:3. V závěru utkání pak ještě mohl vedení United zvýraznit Ronaldo, ale v dnešním zápase mu nebylo souzeno vstřelit branku. Manchester United tak porazil Aalborg s přehledem 3:0.