Ferguson i Fletcher varují před Aalborgem

Duo Manchesteru United Darren Fletcher a Sir Alex Ferguson varují před podceněním Aalborgu.

 

Dánský fotbalový klub Aalborg, který vede trenér Bruce Rioch, je nováčkem v Lize Mistrů a v úvodním utkání remizoval s Celticem na jeho hřišti 0:0. V zítřejším utkání se na půdě dánského klubu představí Manchester United. Záložník United Darren Fletcher varuje, že Aalborg nebude lehký soupeř.

"Nebude lehké je porazit. Aalborg sice nemusí být známý, ale toto je Liga Mistrů. Je to špičková soutěž a každý tým zde má kvalitu. Mnoho lidí už Aalborg odepsalo, ale právě to jim může pomoct, jelikož na nich neleží žádný tlak. Bude to zápas, ve kterém budeme muset předvést kvalitní výkon. Bude důležité, abychom zítra vyhráli. Čím déle nevyhrajete, tím to bude složitější. Potřebujeme se nastartovat v našem tažení Ligou Mistrů", řekl Fletcher.

I Sir Alex Ferguson uvádí, že je důležité v Dánsku vyhrát, ale očekává těžké utkání.

"Aalborg měl štěstí, že v Celticu uhrál remízu, ale nyní budou hrát proti nám doma a můj kamarád Bruce Rioch je určitě proti nám nažhaví. Budou hrát proti Manchesteru United, určitě bude vyprodáno a celé město se už na zápas moc těší. Dánské fotbalové kluby vždy bojují. V prvním zápase jsme ztratili dva body, takže je důležité, abychom to proti Aalborgu napravili", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.