Ferguson s Ryanem Giggsem nadále počítá

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že Ryan Giggs má velkou šanci, že mu bude nabídnut nový kontrakt.

 

Ryan Giggs odehrál za Manchester United více zápasů než kdokoliv jiný v klubov historii a Sir Alex Ferguson věří, že i když je hráči už 34 let, stále má co nabídnout.

"Chceme ho mít svěžího a ujistit ho, že má motivaci, protože chci, aby pokračoval. Je to neuvěřitelná osobnost a bez problémů by mohl hrát ještě jeden rok", řekl Sir Alex Ferguson.

Ryan Giggs v minulé sezóně ve finále Ligy Mistrů proti Chelsea překonal Sira Bobbyho Charltona v počtu odehraných utkání v dresu Manchesteru United. S tímto anglickým týmem se mu podařilo vyhrát již 10 ligových titulů a stala se z něj hrající legenda klubu z Old Trafford. Jeho současná smlouva vyprší na konci sezóny, ale skotský manažer United je stále jeho velkým fanouškem.

"V listopadu mu sice bude 35 let, ale stále je ve výborné kondici. Důležité je vést ho správnou cestou, protože nám může stále vyhrát zápasy. Je to skvělá osoba. Jeho zkušenosti jsou neocenitelné. Jsou jisté druhy lidí, které potkáte pouze jednou za život, a Ryan je tím příkladem", dodal skotský boss.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.