Fletcher: Musíme pomoct Ronaldovi

 Darren Fletcher si myslí, že Manchester United nemůže spoléhat na Cristiana Ronalda, jako na jediného střelce. Portugalec potřebuje podle něj podporu.

 

Cristiano Ronaldo v minulé sezóně nastřílel 42 branek ve všech zápasech, čímž pomohl Manchesteru United k vítězství v Lize Mistrů a Premier League. Letošní sezónu začal později, protože rehabilitoval po operaci.

 

Ronaldo vstřelil svou první branku v této sezóně v zápase Carling Cupu proti Middlesbrough. Dnes proměnil penaltu a ještě k tomu přidal krásnou přihrávku na branku Wayna Rooneyho.

 

" Je hezké vidět, jak se Cristiano vrací a opět dává branky. Je to fantastický hráč a jeho počet vstřelených branek v minulé sezóně je neskutečný. Bylo by skvělé, kdyby svou minulou sezónu zopakoval," řekl Fletcher.

 

" Jsem ale přesvědčený, že pokuď dokáže vstřelit v každé sezóně 20 branek, tak je to úspěch. I ostatní hráči by se měli podle toho řídit. Jestli se tímto budou řídit, tak budeme častěji střílet, což je nejdůležitější," dodal Fletcher.

 

Manchester United se pomalu dostává do formy, jakou měl minulou sezónu. Včerejší vítězství 2:0 nad Boltonem je velkým příslibem do dalších zápasů.

 

" Doufám, že je to teprve ukázka toho, co vše umíme a začneme vítězit pravidelně. Podobně to dopadlo minulý rok, kdy to nakonec pro nás skončilo vše velmi dobře. Vytvářeli jsme si dobré šance, ale nedokázali jsme je využít. Horší by bylo, kdyby jsme si ani šance nevypracovali. Jsem přesvědčený, že branky přijdou, protože mám tým, ve kterém je několik světových hráčů," zakončil Fletcher.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.