Fergie k zápasu

 Sir Alex Ferguson neskyrýval překvapení z penalty, kterou pro jeho tým odpískal po pádu Cristiana Ronalda sudí Rob Styles. Portugalský záložník penaltu proměnil, Wayne Rooney přidal ještě jednu branku a zápas skončil výsledkem 2:0.

 

" Byl jsem zaskočený. Podle mne zasáhl obránce míč. Rob Styles nás ale připravil o pět penalt, takže nám dluží ještě čtyři," řekl Ferguson.

 

" Jestli jde o zápas, tak mne potěšil konec, kde jsme hráli skvěle. Právě takové zápasy nám mohou vrátit formu," dodal Fergie.

 

" Byli jsme lepší, měli jsme několik šancí a chvílemi byla naše hra fantastická. Oni se často nechali zatlačit do vlastního pokutového území a pro nás to bylo velmi těžké," přiznal Fergie.

 

" Jsem spokojený se svým týmem, ale v první polovině jsme nehráli tak skvěle. V druhém poločase jsme hru roztáhli a to nám prospělo. Museli jsme být trpěliví a čekání se nám nakonec vyplatilo," dodal Ferguson.

 

" Ronaldo ještě zdaleka není v nejlepší formě, potřebuje větší zápasovou praxi, ale i tak je skvělé, že už vstřelil dvě branky," zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.