United 2:0 Bolton

V sobotu odpoledne na Old Trafford změřil síly Manchester United s Boltonem. Po brankách Cristiana Ronalda a Wayna Rooneyho vyhrál Manchester United 2:0.

Po několika minutách, kdy byl nebezpečný Bolton, se opět dostal Manchester United do tlaku a držel Bolton na jejich polovině. Z útoků ovšem nepadla žádná branka, takže největší šanci prvního poločasu měl Fabrice Muamba z Boltonu.

V 41. minutě Trotters běželi do útoku a Fabrice Muamba se ocitl úplně sám před ležícím Van der Sarem, kterého ovšem nepřekonal, jelikož minul branku.

Druhý poločas opět začal šancí Boltonu, protože Ricardo Gardner vystřelil ze šestnácti metrů vedle pravé tyče Van der Sara.

Poté se technicky ukázal Cristiano Ronaldo, který trefil tyč branky Jussiho Jaaskelainena.

V 60. minutě udělal velkou chybu rozhodčí Rob Styles. Čistým skluzem zabránil Ronaldovi v průniku obránce Boltonu Samuel, ovšem Styles byl jiného názoru a nařídil penaltu. Cristiano Ronaldo se postavil k penaltě, kterou sám zařídil a také ji proměnil.

V 73. minutě Gary Megson poslal na hřiště Ebiho Smolarka, který vystřídal Gardnera, ovšem polský reprezentant neukázal takřka nic.

Něklik minut poté, co Rooney přišel na hřiště, se hráči United radovali z druhé branky. Skvělou akci sehrála dvojice Ronaldo-Rooney. Cristiano Ronaldo vběhl do pokutového územi a zpětnou patičkou přihrál Rooneymu, který velmi přesně obstřelil brankáře Boltonu.

Ke konci zápasu ještě neproměnil dvě velké šance Paul Scholes.

Manchester Utd – Bolton 2:0 (0:0)
1:0 Ronaldo 60 min (p)
2:0 Rooney 77 min