Fergie věří Evansovi

 V posledních letech přestal Manchester United produkovat mladé odchovance ze svých řad. Dnes mají vše pod kontrolou hráči jako Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo, kteří byli koupeni v mladém věku za velkou sumu. Sir Alex Ferguson přiznal, že velké naděje vkládá do Jonnyho Evanse, který v United předvádí skvělé výkony.

 

Mladý stoper utišil kritiky dobrým výkonem proti Chelsea a Villarrealu. Jonny dostal šanci, protože tým má několik zraněných hráčů a zároveň přišel o vyloučeného Vidice, který dostal červenou kartu v zápase s Liverpoolem. Srbský obránce se sice nemusí bát o své místo v sestavě vedle Rio Ferdinanda, ale Jonny ukázal, že v budoucnu bude bojovat o základní sestavu v United.

 

Sir Alex Ferguson potvrdil své plány, když odmítl nabídku Sunderlandu za Jonnyho Evanse. 

 

"Jonny bude skvělou náhradou za naše stopery, o tom není pochyb. Vkládám do něj velké naděje a jsem přesvědčený, že uspěje. Dostali jsme v létě za něj několik nabídek, ale vše jsme odmítli, což je jasný znak toho, že mu věříme a chceme si ho udržet. Ještě ukáže, co v něm je," řekl Ferguson.

 

Evans přiznal, že v současné chvíli počítá s tím, že nebude pravidelně nastupovat, ale také naznačil, že by se rád řídil podle plánů Fergieho.

 

 " I já nevím, kolik zápasů odehraji. Musím čekat na nějaké zranění, nebo pohárové zápasy. Poté, co odešel Gerard Pique se pro mne naskytla velká příležitost, ale hned v tuto dobu se vrátil Gary Neville. Máme opravdu několik skvělých hráčů, kteří mohou hrát na jakékoliv pozici," dodal Evans.

 

" Ale já, pokuď tedy nehraji, hledám nové zkušenosti a tvrdě pracuju na zlepšení své hry. Poslední dobou se cítím ihned lépe, když jsem dostal šanci. Manažer mi řekl, že mám trpělivě počkat na svou šanci," zakončil Evans.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.