Sir Alex Ferguson k utkání s Chelsea

Sir Alex Ferguson byl zklaman tím, že jeho tým neudržel vedení na Stamford Bridge.

Manchester United vstoupil do utkání s Chelsea velmi aktivně a v 18. minutě se mu zásluhou Parka podařilo dostat do vedení. Chelsea se sice podařilo deset minut před koncem vyrovnat, když se trefil střídající Kalou, ale Sir Alex Ferguson cítí, že jeho tým měl utkání dovést do vítězného konce.

"Utkání jsme začali opravdu velmi dobře. Myslím si, že jsme na hřišti dominovali a měli jsme jít ještě více do nich, když jsme vedli 1:0. Ale začali jsme ztrácet tempo a dovolili jsme soupeři hrát. V poločase nasadili do zápasu Drogbu, což je velká fyzická síla. Změnili hru a začali na něj nakopávat dlouhé míče. Stále máme ještě několik hráčů, kterým chybí potřebná kondice – Hargreaves, Ronaldo, Ji-Sung a Gary Neville. Nebylo to pro ně v tomto slunném počasí lehké. V druhém poločase jsme málo drželi míč a dovolili jsme Chelsea, aby se dostala do tempa. Cítím, že jsme proměškali dobrou příležitost", řekl Sir Alex Ferguson.