Rezerva: Manchester UTD remizoval s Blackburnem

Rezerva Manchesteru United remizovala v prvním utkání Premier Reserve League s rezervou Blackburnu 0:0.

Jako první se do obrovské šance dostal v 8. minutě utkání hostující Robbie Fowler, který tvrdou ránou pálil těsně nad břevno branky, kterou v utkání hájil Ben Foster. Robbie Fowler představoval pro obranu domácích velké nebezpečí než byl o poločase vystřídán. Největší šance Manchesteru v prvním poločase spálil záložník Sam Hewson. Nejprve jeho dalekonosnou střelu skvěle vyrazil brankář Blackburnu Mark Bunn a ve 40. minutě jeho hlavička skončila těsně nad břevnem. První šanci druhého poločasu si vytvořil Danny Welbeck, ale Bunna se mu překonat nepodařilo. V 57. minutě musel ze hřiště zraněný brankář Ben Foster, který si poranil pravý kotník poté, co likvidoval odražený míč po přímém kopu. Fostera v brance Manchesteru nahradil Zieler. Krátce poté mohl Zielera překonat Eddie Nolan, ale jeho hlavička mířila vedle. Rozhodnout pak mohl Darron Gibson, bohužel ani jedna z jeho střel za zády brankáře Bunna neskončila. Zápas tak nakonec skončil bezbrankovou remízou.