LM: Manchester United remizoval s Villarrealem 0:0

Manchester United v úvodním zápase Ligy Mistrů remizoval na Old Trafford s Villarrealem 0:0.

Sir Alex Ferguson udělal v sestavě United několik změn – ve středu obrany nastoupil Jonny Evans, na pravém kraji obrany pak Gary Neville. Do utkání nezasáhli zranění Brown, Berbatov a Carrick. Jako první zahrozili v utkání domácí, ale Ferdinandovi v 8. minutě střela nesedla. V 14. minutě musel brankář hostů Diego Lopez likvidovat tvrdou střelu Naniho z dálky. V 23. minutě se do dobré šance dostal Park Ji-Sung, kterému posunul míč Darren Fletcher, ale jeho střela byla tečována jedním z hostujících obránců na rohový kop. O pár minut později vysoko nad pálil Owen Hargreaves. V 30. minutě vytáhl Diego Lopez skvělý zákrok proti nádherné střele argentinského útočníka Carlose Teveze. Ke konci prvního poločasu ještě nebezpečně centroval Nani, ale bez výsledku.

Po hodině hry se ale do vedení mohli dostat hráči Villarrealu – po přihrávce Lopeze Angela střílel do tyče Guillermo Franco. V 62. minutě Manchester United na bezbrankový stav zareagoval tím, že poslal na hřiště Cristiana Ronalda, který nahradil Park Ji-Sunga. Hned o čtyři minuty později vyslal střelu právě portugalský reprezentant, ta byla ale zblokována a brankář Lopez si s ní bez problémů poradil. V 79. minutě pak hlavičkoval nepřesně po centru Rooneyho Tevez a o chvíli později také Ronaldo. V 83. minutě mohl rozhodnout mladík Evans, ale po centru Ronalda trefil hlavou pouze tyč Lopezovy branky. Zápas tak nakonec skončil bezbrankovou remízou.