Michael Carrick bude mimo hru šest týdnů

Michael Carrick bude mimo hru čtyři až šest týdnů poté, co podrobnější vyšetření ukázaly, že hráč má v chodidle zlomenou kůstku.

 

Záložník Manchesteru United zmeškal úterní trénink a začalo se spekulovat o tom, zda-li zranění není vážnějšího charakteru. Tyto obavy se nyní ale potvrdily a Manchester se bez svého záložníka bude muset obejít zhruba šest týdnů. Carrick tak zmešká úvodní zápas Ligy Mistrů proti Villrrealu a nenastoupí ani v utkáních proti Aalborgu a Celticu Glasgow. Ve středu zálohy se tak v zítřejším utkání představí Owen Hargreaves, Anderson nebo Darren Fletcher. Carrick se zranil v utkání proti Liverpoolu, což byl jeho první zápas po zranění z úvodu sezóny. Nyní tak bude muset opět odpočívat.

"Máme několik zraněných hráčů. Michael Carrick, jak už víte, je definitivně mimo hru. Má zlomenou kůstku v chodidle. Mimo hru bude čtyři až šest týdnů, což není dobrá zpráva. Velmi nejistý je start Berbatova, který si v sobotním zápase poranil koleno. Má tam několik ran a modřin. Problémy s kolenem má i Wes Brown, ale snad bude na zítřek připraven", řekl Sir Alex Ferguson, který rovněž dodal, že Cristiano Ronaldo bude v zítřejším utkání na lavičce náhradníků.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.