Tomasz Kuszczak podepsal novou smlouvu

Brankář Tomasz Kuszczak prodloužil s Manchesterem United smlouvu o další dva roky.

 

Tomasz Kuszczak přišel na Old Trafford nejprve v roce 2006 z West Bromwiche na hostování, ale minulé léto své hostování proměnil v trvalý přestup. Polský brankář ukázal, že je schopen zaskočit za Edwina Van der Sara a spolehlivé výkony mu vynesli novou smlouvu, která jej v United udrží až do roku 2012. 26letý reprezentant sice uvedl, že by se chtěl stát brankářskou jedničkou výběru Sira Alexe Fergusona, ale vypadá to, že v této sezóně bude opět plnit roli brankářské dvojky. Kuszczak je novou smlouvou velmi nadšen.

"To, že mi klub nabídl novou smlouvu, i když mi do konce zbývali ještě dva roky, ukazuje, že mám důvěru a podporu jak klubu, tak Sira Alexe Fergusona. Jsem tady šťastný, prožil jsem zde doposud skvělé chvíle, ale stále toho musím ještě hodně dokázat a chci pokračovat v tvrdé práci, abych si udržel místo v týmu", řekl Tomasz Kuszczak.

"Rádi si vždycky sedneme s mladými hráči a díváme se směrem dopředu a snažíme se ochránit naší budoucnost. Je těžké najít skvělé brankáře a věříme, že máme v týmu tři z nejlepších brankářů", dodal Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.