Sir Alex Ferguson k utkání

Sir Alex Ferguson připustil, že jeho tým v utkání proti Liverpoolu předvedl chyby v obraně a zaslouženě prohrál 2:1.

 

Manchester United se sice rychle dostal do vedení zásluhou Carlose Teveze, ale Wes Brown si poté vstřelil vlastní gól a o vítězství domácího Liverpoolu rozhodl v druhém poločase střídající Ryan Babel. Při první brance Liverpoolu si sice Brown vstřelil vlastní branku, ale větší podíl na brance měl brankář Van der Sar, který zblokovanou střelu Alonsa vyrazil právě do noh anglického obránce Manchesteru.

Při druhé brance chybovali Ryan Giggs a Nemanja Vidic, který byl v závěru utkání dokonce vyloučen, když nechali projít Dirka Kuyta, jehož následnou přihrávku proměnil ve vítěznou branku Ryan Babel. Jediným světlým okamžikem Fergusonova týmu byl Dimitar Berbatov, který se podílel na úvodní brance Manchesteru.

"Naše obrana byla špatná, neměli jsme svůj den. Liverpoolem byl jasně lepším týmem. Začali jsme dobře, dali jsme gól a Berbatov dokonce ještě předtím mohl skórovat. Liverpool nás pak ale svým úsilím a napadáním donutil k chybám, s čímž jsme si neuměli poradit. Je těžké říct, proč jsme nebyli schopni na to reagovat, ale s jejich napadáním jsme si opravdu nevěděli rady. Na našem výkonu nejde opravdu nic vyzdvihnout", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.