Jak si vedli hráči United v reprezentacích?

Jak si vedli hráči Manchesteru United v reprezentacích? Dozvíte se to zde.

Černá Hora – Irsko 0:0
Obránce Manchesteru United John O’Shea odehrál za hostující tým celý zápas a předvedl dobrý výkon.

Island – Skotsko 1:2
Skotové v čele s Darrenem Fletcherem porazili Island 2:1 a napravili tak zaváhání z prvního zápasu proti Makedonii. Darren Fletcher odehrál celé utkání a svým výkonem určitě nezklamal.

Severní Irsko – Česká republika 0:0
České republice se podařilo v Severním Irsku uhrát remízu 0:0. Za domácí odehrál celé utkání Jonny Evans a útočníky hostujícího týmu nepustil do žádné větší šance.

Chorvatsko – Anglie 1:4
Anglie překvapivě rozstřílela Chorvatsko v Záhřebu 4:1. Hvězdou utkání byl sice mladík Arsenalu Theo Walcott, který vstřelil hattrick, ale úžasný výkon předvedl také Wayne Rooney, který v 63. minutě přidal třetí branku svého týmu. Rooney odehrál celý zápas a kromě vstřelené branky připravil řadu skvělých přihrávek pro Walcotta. Rooney tak umlčel své kritiky. Celý zápas odehráli také obránci Rio Ferdinand a Wes Brown.

Francie – Srbsko 2:1
Za domácí sice Patrice Evra nenastoupil, zůstal pouze na lavičce náhradníků, zato na druhé straně odehrál celé utkání Nemanja Vidic. Vidic předvedl slušný výkon a na své konto si připsal také jednu nebezpečnou hlavičku, která bohužel v síti neskončila.

Portugalsko – Dánsko 2:3
Luis Nani opět nastoupil v základní sestavě výběru trenéra Carlose Queiroze a jeho důvěru mu splatil v 42. minutě brankou. Na své konto si záložník Manchesteru United přisal také jednu žlutou kartu. Na hřišti vydržel až do 87. minuty, pak jej vystřídal Joao Moutinho. Dánsko mělo skvělý závěr utkání, když nejprve v 90. minutě vyrovnal hlavičkou po rohovém kopu Poulsen a v nastaveném čase upravil na konečných 2:3 tečovanou střelou Jensen.