Komentáře

Tento článek by vám měl pomoct k tomu, aby jste se sami nad sebou zamysleli. Všem je určitě jasné, na co budu narážet.

 

Ano, právě komentáře jsou součástí webu a jako součást tento web také z jedné strany reprezentují. Když je zde plodná diskuze, tak zde chodí více fanoušků, kteří ví, o čem mluví a zároveň píší slušně, což je to nejdůležitější.

 

Nejprve bych chtěl říct, že je mi jasné, že tímto článkem úplné zabedněnce neodradím od toho, aby napsali komentář, ale pokud máte rádi tento klub, tak vám napíši několik bodů, které by jste měli respektovat, respektive jak by měl inteligentní fanoušek postupovat, když chce vložit komentář, což je velká problematika u většiny uživatelů.

 

1. Při otevření článku by jste si měli článek celý přečíst, pochopit, o čem v něm jde, co chce určitá osoba tímto říct a poté se teprve vyjádřit k určitému tématu, o kterém článek je, když už jste se uvnitř článku seznámili s detaily ohledně této věci.

 

2. Poté by jste se měli teprve vrhnout do diskuze pod článkem. Samozřejmě to není povinné a když nemáte co k tomu tématu říct, tak raději nepište. Mnoho fanoušků si neuvědomuje, že není podstatné psát do každého článku komentář, který nakonec nikoho ani nezaujme. Tím mám samozřejmě namysli stručné komentáře ( souhlasím, super, dobrý, je good atp.). Tyto komentáře jsou naprosto zbytečné a když nevložíte do článku žádný příspěvek je každému jasné, že s článkem, i názorem určité osoby, o které článek je, souhlasíte.

 

3. Když se rozhodnete opravdu napsat komentář, trochu se nad ním zamyslete a snažte se vymyslet alespoň jednu kloudnou větu, takže komentáře, které jsem psal výše jsou naprosto zbytečné a mohou být smazány. Komentář by měl dávat smysl a měl by být i gramaticky dobře napsán. Ovšem gramatika není tak podstatná jako to, že by se v komentáři neměly objevovat urážky, vulgarismy a jiné projevy nenávisti. Měli by jste si uvědomit, že i váš komentář vás reprezentuje a dělá vám určitou pozici na webu i v okolí.

 

4. Samozřejmě jsem neměl na mysli pouze fanoušky United, ale i fanoušky ostatních klubů. Každý fanoušek je zde vítán, když se nevyjadřuje vulgárně, neprovokuje, nebo nevychází mimo téma článku. Pokuď se ovšem nějaký hlupák na tomto webu ukáže a napíše sprostý komentář, tak mu tento komentář bude smazán. Při opakování bude i jeho přezdívka smazána.

 

V těchto čtyřech bodech jsem se tedy pokusil vysvětlit to, co je hlavní a to, co by zde mělo platit. Toto by jste měli brát jako určité předsevzetí a snažit se o to, aby tento web byl opět uznáván. Pokuď opravdu chcete neustálé zlepšování webu, tak nám musíte i svým vyjadřováním pomoct. Zvednout úroveň webu a opět ukázat, že nemáme pouze nejlepší hráče. Máme nejlepší tým na světě, tak se prosím snažte o to, aby jste dělali tomuto webu dobrou reklamu.

 

Doufám, že se poučíte a budete se snažit nám pomoct alespoň tímto způsobem, který by pro nás hodně znamenal.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.