Rezerva: Man United remizoval s Birminghamem 3:3

Rezerva Manchesteru United remizovala v přátelském utkání s Birminghamem na jeho hřišti 3:3.

Rezerva Manchesteru United pod vedením Ole Gunnara Solskjaera nevstoupila do utkání dobře a již ve 3. minutě fauloval v pokutovém území David Gray Camerona Jerome a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten bez problémů proměnil Gary McSheffrey. Manchesteru se podařilo vyrovnat v 15. minutě, když se nádhernou střelou z dálky prosadil Rodrigo Possebon. V 37. minutě napodobil Possebona Cameron Jerome a nádhernou střelou dostal Birmingham do vedení. Birmingham zvýšil své vedení na 3:1 v 56. minutě, když se opět střelecky prosadil Jerome, kterému skvěle přihrál McSheffrey. Manchester ale zabojoval a v 70. minutě nejprve hlavou skóroval David Gray po rohovém kopu Hewsona a pět minut před koncem zápasu upravil na konečných 3:3 střídající portugalský útočník Evandro Brandao.