Gill nevěří, že by City dalo za Ronalda 135 mil. Liber

Výkonný ředitel United David Gill nevěří, že by nový majitel konkurenčního Manchesteru City zaplatil United 135 milionů liber za Cristiana Ronalda.

 

Výkonný ředitel United David Gill nevěří, že by nový majitel konkurenčního Manchesteru City zaplatil United 135 milionů liber za Cristiana Ronalda. Saudskoarabská společnost Abu Dhabi United Group (ADUG) kolem Sulaimana Al – Fahima odkoupila Manchester City od bývalého thajského premiéra Thaksina Šinawatry a ohlásila, že Manchester City bude nejlepší na světě. V plánech City byl i nákup Cristiana Ronalda z United.

"Cristiano Ronaldo řekl, že chce hrát v nejlepší klubu na světě, v lednu uvidíme jestli jeho slova byla pravdivá. Real Madrid si ho cenil na 90 milionů eur, za takového hráče to je však málo. Podle nás jeho cena dosahuje víšky kolem 135 milionů liber," řekl Al – Fahim a dodal: "Budeme ještě větší než Real nebo Manchester United."

"Byl to zajímavý výrok, myslím si, že pouze pro pobavení fanoušků. Zmíněná částka je opravdu veliká a určitě by změnila světový fotbal, takže nevěřím v její serióznost. Vetšinu podobných nabídek by jsme s Alexem Fergusnem a s vedením klubu odmítli, přestože jde o částku za jednoho fotbalistu," reagoval Gill a dodal: " Na přestupovém trhu však nehodláme prodávat naše nejlepší hráče."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.