Jak si vedli hráči United v reprezentacích?

Včera nastoupila řada hráčů Manchesteru United v reprezentačních týmech. Jak se jim vedlo?

Malta – Portugalsko 0:4
Luis Nani odehrál za hostující tým celý zápas a v 78. minutě dokonce vstřelil branku, když upravil na konečných 4:0.

Slovensko – Severní Irsko 2:1
Slovensko doma porazilo Severní Irsko 2:1 díky brankám Škrtěla a Hamšíka. Za hosty odehrál v obraně celé utkání Jonathan Evans, ale porážce nedokázal zabránit.

Andorra – Anglie 0:2
Wayne Rooney odehrál celý zápas, ale skórovat se mu nepodařilo. O vítězství Anglie rozhodl dvěma brankami střídající Joe Cole. Wes Brown do utkání nezasáhl, zůstal pouze na lavičce náhradníků.

Srbsko – Faerské ostrovy 2:0
Srbsko si doma poradilo s Faerskými ostrovy 2:0 a Nemanja Vidic odehrál celých 90 minut.

Rakousko – Francie 3:1
Svěřenci Karla Brücknera překvapivě porazili Francii 3:1, v jejíž sestavě odehrál celé utkání obránce Patrice Evra.

Gruzie – Irsko 1:2
Irsko vyhrálo nad Gruzií 2:1 díky brankám Doyle a Whelana. Za hostující tým odehrál celé utkání John O’Shea.

Černá Hora – Bulharsko 2:2
V sestavě Bulharska nastoupila nová posila Manchesteru United Dimitar Berbatov, ale skórovat se mu nepodařilo. Remízu 2:2 zachránil v poslední minutě utkání Georgiev.

Makedonie – Skotsko 1:0
Skotsko vstoupilo do kvalifikace o MS 2010 porážkou 1:0 v Makedonii, které nezabráni ani Darren Fletcher, který odehrál celý zápas.

Argentina – Paraguay 1:1
Argentina remizovala s Paraguayem 1:1. Carlos Tevez nastoupil v základní sestavě, ale v 30. minutě viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Argentina tak dohrávala zápas s 10ti muži.