Manusite.cz=manutd.cz,ptáte se proč?

Dnes ráno byla nahozena betaverze webu manusite.cz,ale po pár chvílích byl design přesunut a také přesměrován na manutd.cz.

V posledních měsících panovaly mezi mnou a Beaverem určité spory,které se ale naštěstí podařily vyřešit. V té době se rozhodl Beaver založit nový web z důvodu toho, že ho podle jeho prvních slov ignoruju a neodpovídám na jeho zprávy. 

Všechno bylo bohužel způsobeno faktem, že jsem byl dost vytížen brigádou a na věci okolo webu mi nezbylo moc času. Beaver mi mimojiné vyčetl, že jsem se za poslední rok o web téměř nestaral,což je bohužel pravda.  

Po vyřešení sporů jsme se tedy s Beaverem domluvily, že budeme opět společně pokračovat na manutd.cz pod novým designem. Doména Manutd.cz už je podle mě na fotbalovém internetu dost zaběhlá a má určite svou tradici. V následujících bodech uvidíte, co se v následující době budeme snažit doplnit a také vylepšit:

1, Upravit soupisku, aktualizovat hráče a je jejich profily

2, Konečně dodělat tipovačku,aby už konečně byla funkční

3, Doplnit web o fórum a chat

4, Přidat rozsáhle statistiky hráčů

5, Zlepšit úroveň komentářů

6, Opravení avatárů 

7, Zvýšit počet kvalitních redaktorů

 

A samozřejmě další věci, které nás napadnou. Ještě jednou se tedy všem omlouvám za mou chabou aktivitu na tomto webu a slibuji, že to bude určitě lepší.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.