Giggs: United jsou stále největším klubem

Ryan Giggs je přesvědčen o tom, že Manchester United zůstává největším klubem i přes nedávné převzetí Manchesteru City arabskou společností.

 

Manchester City v pondělí oznámil, že jej získala arabská společnost Abu Dhabi United Group. Ještě ten samý den na City of Manchester Stadium přestoupil Brazilec Robinho za rekordní britskou přestupovou částku 32,5 miliónů liber.

 

Majitel City Dr. Sulaiman Al-Fahim chce ale během lednového přestupového termínu získat další hvězdné hráče. Záložník Ryan Giggs ale rivalovi z City vzkazuje, že jenom peníze nestačí na to, aby se klub stal nejlepším na světě.

 

"City mají nejbohatšího majitele na světě, ale jako největší klub na světě vidím stále Manchester United. United mají postavení a historii, což trvalo několik let. Kořeny pochází už z doby "Busby babes", hráči jako Sir Bobby Charlton a George Best. Bude zajímavé sledovat, co se bude dít v City, ale co máme v United, je něco speciálního. Můžete to vidět v předsezónní přípravě, kdy jedeme do zahraničí a všude jsme populární. Máme fanoušky v Indii, Číně, Jižní Americe. Tato popularita je výsledkem naší historie. Toto vám peníze nezajistí", řekl Ryan Giggs.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.