Rezerva: Manchester United porazil Bury 2:0

Rezerva Manchesteru United vstoupila správnou nohou za obhajobou Manchester Senior Cupu poté, co porazila Bury 2:0.

Tým vedený Ole Gunnarem Solskjaerem porazil v úvodním zápase Manchester Senior Cupu Bury na jeho hřišti 2:0. V základní sestavě nastoupil například brankář Ben Foster nebo obránce Rafael da Silva. Rezerva Manchesteru se dostala do vedení v 16. minutě, když se prosadil Magnus Eikrem nádhernou střelou z přímého kopu. Brankář Cameron Belford neměl žádnou šanci. Vedení United pojistil v 65. minutě Tom Cleverley, který se prosadil po pěkné akci obránce Richarda Eckersleyho.