Tevez: City budeme muset brát vážně

Útočník Manchesteru United Carlos Tevez uvedl, že městský rival z City se nyní bude muset brát vážně, co se týče boje o titul.

 

Manchester City před pár dny koupila arabská společnost Abu Dhabi United Group a do anglického týmu přinesla obrovskou sumu peněz. Manchester City je nyní považován za nejbohatší fotbalový klub na světě. Manchester City se chce stát nejlepším týmem na světě a pomoci jim má k tomu i Robinho, o kterém si Tevez myslí, že může City hodně pomoci.

 

"Robinho hodně zlepší kvalitu Manchesteru City. Tento rok budou blízko vrcholu. Je to jeden z těch hráčů, na které se lidé rádi přijdou podívat, protože dokáže pobavit. Obránci, kteří ho ale budou mít na starost, mu to dost znepříjemní. Kádr City nyní vypadá silně. S Robinhem, Pablo Zabaletou, Martinem Petrovem a Elanem mají opravdovou kvalitu", řekl Tevez.

 

"Mají zajímavé posily a derby mezi United a City by mohly být v této sezóně hodně důležité. Nyní bude ještě více důležité toto derby vyhrát. V minulé sezóně jsme s nimi dvakrát prohráli a nyní jsou ještě silnější, ale i tak se budeme chtít pomstít", dodal argentinský útočník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.